Michał Zdanowicz


Poznajmy się

Nazywam się Michał Zdanowicz i jestem fotografem. Prócz fotografii ślubnej (www.panfotografmz.pl) zajmuję się również fotografią dla biur nieruchomości oraz architektów wnętrz, fotografią dla biznesu oraz fotografią lotniczą z drona.

Fotografią zawodowo zajmuję się od 2010 roku. Do 2016 roku udawało mi się ją łączyć z bezpieczną pracą na etacie. Jednak coraz większa ilość zleceń a tym samym zaufania moim umiejętnościom fotograficznym pozwoliła mi skupić się tylko i wyłącznie na czynnościach, które od zawsze były moją pasją a teraz stały się sposobem na życie.
I w ten sposób całą swoją zawodową energię poświęcam fotografii.

Jestem z Olsztyna, cudownej stolicy Warmii i Mazur. Tutaj mam większość zleceń oraz stałych klientów. Tutaj stawiałem swoje pierwsze kroki w zawodowej fotografii. Jednak na potrzeby zleceń jestem w stanie przemieszczać się po całym kraju.

Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie i z zaangażowaniem. Korzystam przy tym z najlepszego sprzętu fotograficznego oraz profesjonalnego drona. Jeżeli mój sprzęt nie jest w stanie sprostać jakiemuś wyzwaniu, nie waham się wypożyczyć odpowiedni do zlecenia aparat, obiektyw czy akcesoria fotograficzne. Dzięki temu moi klienci wracają do mnie z kolejnymi zleceniami i angażują mnie w swoje projekty.

Prywatnie jestem ojcem dwójki cudownych dzieciaków – Liliany i Jaśka, ogrodnikiem amatorem i fanem Gwiezdnych Wojen i Marvela.

Zapraszam do skorzystania z moich usług – Michał.